poniedziałek, 1 sierpnia 2011

altretacja blaszki do ciasta

Helol  :)
Jak tam minął weekend?? mnie bardzo leniuszkowo, wczoraj zaliczyłam kino z dzieckiem, dla niej to był pierwszy raz, wiec atrakcja duża :) Byliśmy na Kubusiu Puchatku. Uwielbiam go po dziś dzień a WY ?? :)

Co ja mam tu Wam dziś do pokazania, acha... na dziś mamy blaszkę do ciasta :) czyli wyznanie na SP z działu alteredart i autorka pomysłu jest Asica.p.

Dużej  blaszki nie miałam wolnej wiec wykorzystałam dwie malutkie na babeczki. Jedną młotkiem potłukłam  pomalowałam tuszami alkoholowymi, które to cudownie pozostawiają swój kolorek na najtrudniej barwionych materiałach,metalach, plastikach. Przyczepiłam rozetkę by wyrównać wgłębienie i przykleiłam na nią zdjęcie mej Sary i powstała fajna rameczka co ??? :)
I jak Wam się podoba pomysł???? Mam nadzieje że niedługo będę Wasz altretacje oglądała na Scrapujących Polkach :) I dziękuje ślicznie za wszystkie komentarze :*

pozdrawiam serdecznie

Noami

8 komentarzy:

 1. ..ooo, fajny pomysł i cudne wykonanie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. ale fajne, nie wpadłabym na to nigdy.

  OdpowiedzUsuń
 3. ciesze się ze pomysł spodobał się :) na blaszki mam kilka pomysłów wiec ze u kogoś je zobaczę , bo ja już się biorę za kolejne projekty :)

  OdpowiedzUsuń
 4. kurcze zjadłam wyraz "myślę" heheh to z tego głodu już nie myślę :) wiec powtórzę myślę ze u kogoś je (pomysły) zobaczę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. super pomysł :)
  i teraz zobaczyłam Twój nowy look :) Ślicznie :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Ależ słodka i pyszna ta "babeczka" :)

  OdpowiedzUsuń

dziękuje za dobre słowo i każdą opinię