środa, 1 lutego 2012

broszka mówiąca o mnie

Dziś zapraszam Was do zabawy w zrobienie broszki , ale takiej broszki która powie coś o Was. Jest to temat wyzwania które poprowadził nasz gość Abily , szczegóły znajdziecie na Diabelskim Młynie.

Opisać siebie poprzez broszkę hmm to jest wyzwanie... można to zrobić poprzez kształt , kolor i tym tropem poszłam i ja :)


Dodatkowo należy broszkę pokazać na sobie, ja wyręczyłam się moja siostrzenicą która właśnie jest u mnie na wakacjach :)


Broszka którą zrobiłam jest w kształcie kwiatu , gdyż ja kocham kwiatki i ma w sobie kolory które dużo mówią o mnie. Chodź kolory lubię prawie wszystkie to te najczęściej przedzierają się w moich ubraniach :)
kolor fioletowy - jak wyszukałam w internecie i podpisuję się pod tym w 100 % oznacza iż osoby lubiące go, są zazwyczaj wielkoduszni, władczy, pełni ducha, bogaci w myśli, poszukują odpowiedzi na pytania egzystencjalne, bardzo uczuciowi i o dobrej intuicji. Często uważają się za osoby religijne, a ponadto potrafią nie tylko pomóc sobie, ale innym w znalezieniu właściwej drogi.

Ludzie którzy lubią kolor różowy  posiadają takie cechy jak kochliwość, współczucie, empatię, skłonność do wzruszeń, uczuciowość, życzliwość, wrażliwość.

Ludzie lubiący kolor jasnozielony utożsamiają się z takimi cechami jak skłonność do zmian, nowatorskość, mają w sobie głód przygód i nie potrzebują dodatkowej motywacji.

Ci tylko co mnie znają mogą odpowiedzieć na pytanie czy te kolory to ja :) ja mówię tak :)

A jakie kolory pasują do Was? 

Jestem bardzo ciekawa Waszych broszek.

pozdrawiam 
Noami

6 komentarzy:

 1. Piękne- i broszka i siostrzenica :)

  OdpowiedzUsuń
 2. cudowna broszka! I sliczna modelka!

  OdpowiedzUsuń
 3. Aniu, to ciekawe, co piszesz o kolorach. Lubię fiolet, róż, szarości, a ostatnio polubiłam jasnozielony i wprowadzam go do pozostałych kolorów, pięknie harmonizuje w fioletem :) Broszki nie wykonam, bom nie z tej bajki, ale powiem, iż oczyma wyobraźni widzę, że moja broszka na dziś wyglądałaby jak Twój kwiat, miałaby płatki: biała czysta biel, delikatna mglista szarość, fiolet i jasna zieleń, a w samym środku maleńkie czerwone serduszko, jak kropelka tuszu - prowokacyjnie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Broszka piękna , moje dwa ulubione kolorki : róż i fiolet :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna broszka- hmm ja lubie fiolet, i chyba to prawda co piszesz...

  OdpowiedzUsuń

dziękuje za dobre słowo i każdą opinię