sobota, 23 czerwca 2012

ekspresowe wyzwanie

Kochani tyle dzieje się na Portalu Scrapujących Polek, jest taka impreza od rana, że nie znalazłam czasu by wpaść i Wam o tym chodź trochę opowiedzieć. Przed chwilą zeszłam z czata na którym ubawiłam się po pachy:) Tego nie da się opisać, po prostu musicie kiedyś sami wziąć w tym udział, ale idąc od początku, impreza zaczęła się od wyzwania ekspresowego na które należało spełnić 4 wytyczne: stworzyć kartkę w dowolnym kształcie, wykorzystać kursy portalowe, użyć 1 medium oraz wykorzystać napisy wycięte z gazety.
Wyzwanie obowiązuje tylko do jutro do północy. Jestem ogromnie miło zaskoczona ilością zgłoszonych do tej pory prac i kreatywnością jaka wykazali się uczestnicy party:) 
Od rana wrzało, jedna zabawa wyszła za drugą i w każdej było co innego. 
Zabawa nr 2 polega na pisaniu scrapowego opowiadania. Nie jestem w stanie Wam opowiedzieć o co w nim chodzi, gdyż każdy dopisuje swoje 2 zdania i wyszła już taka długa opowieść ze lepiej to samemu przeczytać by wiedzieć jak się zaczęło i do czego zmierza historyjka pewnej Anieli:)

Zabawa nr 3 to scrapowy konfesjonał, czyli spowiadamy się z naszych wpadek, rozgrzeszenia daje GosiaF:) Wychodzą w praniu ciekawe rzeczy:)

Zabawa nr 4 polega na dokończeniu podanych przez nas zdań, dzięki temu możemy się nawzajem lepiej poznać: )

Podczas rozmowy na czacie tak rozkręciła się Michelle by zrobić jeszcze jedną prace na ekspresowe wyzwanie1 ( a sama już zrobiła 2) że powstało 2 wyzwanie ekspresowe z wytycznych podawanych na czacie przez uczestników :) Na to wyzwanie również jest czas do jutra do polnocy :) 
Tak wiec jak widzicie był pełen spontan. Mega zabawa i radość tworzenia!
Ale to jeszcze nie koniec weekendu i party, nie było Was dziś nic straconego zajrzyjcie jutro. Wątki z zabawami zostaną, możecie w każdej chwili wpaść dopisać do opowiadania swoje 3 grosze czy wyspowiadać się;)

 Ja na koniec tej mej opowieści prezentuje swoja prace na wyzwanie ekspresowe 1
i dziękuje tym którzy dziś się z nami bawili:*

pozdrawiam cieplutko

Noami

6 komentarzy:

 1. No to skrapujcie Dziewczyny! Wasze prace cieszą oczy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nutka moze dolaczysz do nas na SP :)

   Usuń
 2. cudna karteczka w przesłodkich cukierkowych kolorkach:)

  OdpowiedzUsuń
 3. dziekuje kobitki :) teraz czekam na wasze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękniutka karteczka :) w słodkich kolorkach :)

  OdpowiedzUsuń

dziękuje za dobre słowo i każdą opinię