wtorek, 27 września 2011

Scrapujące Polki wracają!!!

 W imieniu swoim oraz  Zespołu nieistniejącego już Portalu Polki Scrapują chciałabym wyrazić jak przykrym i smutnym był dla nas incydent związany z nagłym zamknięciem Portalu. Jest nam przykro i ogromnie żal utraconych danych, zdjęć, artykułów, dyskusji, komentarzy - wszystkiego tego, co wspólnie ze wspaniałymi Użytkownikami udało nam się stworzyć przez ponad rok działania Portalu. Nie jesteśmy w stanie przywrócić tego miejsca, tych danych, tych wspaniałych wydarzeń, emocji i zabaw, dlatego też cały nasz Zespół bez wahania przystąpił do tworzenia nowego portalu, w którym chcemy kontynuować naszą wspólną "polkową" przygodę, a z ogromnym wsparciem przyjaciół, sympatyków portalu, byłych członkiń Zespołu oraz wiernych, wspaniałych Użytkowników - nie było to trudne. 
Administracja Portalu stworzyła nowe miejsce, które mamy nadzieję, będzie dla Was tak samo wspaniałe, bliskie sercu, ciepłe, inspirujące jak portal, którego już nie ma. Cały nasz Zespół, nasze pomysły na wyzwania, na funkcjonowanie Portalu ma teraz nowe miejsce w Internecie.
Serdecznie zapraszamy na Portal Scrapujące Polki - wierzymy, że poczujecie się w nim "jak w domu", choć może po małym remoncie, wierzymy, że stali bywalcy utraconego portalu szybko się zadomowią w nowym miejscu, a dla nowych osób będzie to ten kawałek sieci, który warto odwiedzać codziennie.
Chcemy zapewnić, że ani na chwilę nie przestałyśmy myśleć o tysiącach Użytkowników dla których zamknięcie portalu było szokiem i przykrością, to dla nich zwarłyśmy szeregi i z nową energią przystępujemy do działania! Incydent, który się zdarzył bardzo nas wzmocnił i zbliżył, wierzymy zatem, że i Wy pozostaniecie wierni Portalowi i ideom jakie nam przez ponad rok przyświecały -wzajemnym inspiracjom, przyjaźni i mobilizowaniu się nawzajem bez cienia rywalizacji w ciepłym, przyjaznym wszystkim miejscu. 
Dziś rusza pierwsze wyzwanie kartkowe:) Zapraszam!!!

4 komentarze:

 1. Super!!!!!!!!!:) No i wszystko dobrze się skończyło:)

  OdpowiedzUsuń
 2. niop wszystko sie poukladalo , teraz tylko czekamy na Was uzytkownikow :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Podczytuję Cię od dawna i z zachwytem podpatruję cuda wychodzące z pod Twych rączek :) Czas przełamać milczenie. Życzę pięknego dzionka.
  P.S. Zalogowałam się na SP :) Może i mnie uda się coś ładnego wyczarować...

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzi mnie cieszy ze sie odezwalas:)
  i ze sie zalogowalas na portal:)
  z checia zobacze co wychodzi z pod Twoich raczek:)
  pozdrawiam serdecznie :*

  OdpowiedzUsuń

dziękuje za dobre słowo i każdą opinię