piątek, 3 grudnia 2010

mix media#30

Witam z białej, lekko zasypanej śniegiem Holandii :) Bardzo się cieszę że mamy śnieg za oknem, wreszcie zima, która lubie. Tylko mam problem z zakupieniem sanek hehe wszedzie wykupione ;)


Ale dziś nie o saniach bedziemy pisać tylko o wczorajszym wyzwaniu na SP, które przygotowała Agnieszka- Anna w dziale mixmediowym. Zadaniem na ten tydzień będzie przygotowanie pracy w której przenikać się będzie wiele warstw. Niech nachodzą na siebie, częściowo zakrywają, prześwitują.

Dla mnie to prawdziwe było wyzwanie, nie mam za dużo mediów ale jak widać można sobie jakoś poradzić zastępczymi mediami takimi jak lakier do paznokci czy wikol :) poza tym użyłam 4 wartsw - gazeta, papier śniadaniowy, gaza i organza ze wzorkiem. Główke zrobiłam z wytłoczki po jajkach i owinełam papierem śniadaniowym, posypalam sukienke i skrzydełka serwetkowe brokatem i powstał taki to aniołek, który nadaje sie idealnie na czubek choinki :) Włoski ma troszke rozczochrane bo to taki łobuziak aniołek ;)
życzę Wam miłej zabawy w tworzeniu warstw i mazaniu czym sie da :) i miłego dnia :)


dziękuję za odwiedzinki i zapraszam jutro, podam Wam ciekawe informacje, dziś jeszcze nic nie bedę zdradzać ;) potrzymam Was do jutra w niepewności :)


Noami

1 komentarz:

dziękuje za dobre słowo i każdą opinię