środa, 29 czerwca 2011

lift Karoli w Diabelskim Młynie

Kochanie dziś zapraszam do Diabelskiego Młyna na wyzwanie które polega na zliftowaniu scrapa Karoli! Jej scrapy są pełne, obfite w detale i wiele warstw. Sama nigdy tyle warstw nie układałam więc i dla mnie to było nie lada zmaganie ;) Długo się przyglądałam szczegółom i próbowałam dostrzec ilość warstw. Karola tak to pięknie komponuje ze gdyby nie zbliżenia nie było by tego widać, wszystko doskonale komponuje się w całość, prawda :)
Starałam się zbliżyć do oryginału , czy mi to wyszło oceńcie sami :)



wszystkie kwiatki oczywiście ręcznie robione :)





Nie mogło również zabraknąć quillingowych zawijasków


Teraz czekam na Wasze prace :)

wtorek, 28 czerwca 2011

kartki#59

Jak co wtorek zapraszam Was serdecznie na wyzwanie w Scrapujących Polkach które wystawia dziś Brises
Jest to wyzwanie mapkowe ,wiec przyjemne do zrealizowania.
Oto moja interpretacja




Miłego dnia
Cioa :)

poniedziałek, 27 czerwca 2011

alteredart - wyzwanie z sprzączką

Mrouh wymyśliła tak wspaniała altertracje ze sprzączką że nie mogłam się oprzeć, poszłam do siostry i znalazłam u niej nie potrzebny pasek i tak oto powstał scrap upamiętniający noc sylwestrową 11 lat z moim tatą:) więzi mamy bardzo mocne i silne jak ten pasek ze sprzączką:)
Zapraszam na wyzwanie  i na Portal Scrpujących Polek, abyście mogli zobaczyć inne pomysły załogi na tą altretacje :)




Kwiatuszki robiłam z torebek do kawy wg kursu Sasilli

Miłego poniedziałku!!!

Noami

sobota, 25 czerwca 2011

scrap dla Julci

Scrap został zrobiony już dawno temu , ale dopiero wczoraj dotarł da właścicieli, więc mogę go oficjalnie pokazać :) Papierki z serii herbaciany ogród dodały uroku delikatności dziecka a motyle jak to motyle pokazują ulotne te chwile:)




Północ wybiła uciekam spać
udanego weekendu życzę :*

Noami

piątek, 24 czerwca 2011

scrap#108

Czy też się czujecie jak by wczoraj była niedziela?? ja przez to prawie zapomniałam o dzisiejszym wyzwaniu na Scrapujących Polkach;) ale zdążyłam coś zrobić i Was też bardzo zapraszam do wzięcia udziału w tej scrapowej zabawie. Musimy umieścić wiatraczki i koronkę, wstawić pogodne zdjęcie i gotowe :) Szczegóły są na portalu tutaj

A teraz świeże poranne foteczki


jest to bardzo medialny scrap, spryskany kilkoma mgiełkami szkoda że nie widać jak się mienią



po raz pierwszy użyłam też farby spękającej



Baza do tego scrapa powstała w Łodzi na zlocie:) parę miesięcy wstecz,  wszystkie tutaj użyte media są ze sklepu Karoli The scrap Cake. Przy jej cudownym stoliczku i wspaniałych przydasiach postanowiłam zrobić scrapa bez zdjęcia, w sumie wyszło tak ze powstała baza a wczoraj po 22 jak się obudziłam ze na dziś chciałam zrobić scrapa z wiatraczkami to sobie już tej bazy użyłam ;)

Życzę miłego dnia

Noami

czwartek, 23 czerwca 2011

sztalugowe kartki

Tego jeszcze u mnie nie było, tak się jakoś złożyło, ostatnio było w wyzwaniu w SP ale nie miałam czasu, więc dziś nadrabiam potrójnie :) Blogger zadziałał zdjęcia się załadowały :) jupi



tu zbliżenie na Karmelkowy kwiatek :)


Jak widać na załączonych obrazkach mania guzikowa u mnie trwa :)

Pozdrawiam serdecznie

Noami




środa, 22 czerwca 2011

Candy Lemonade

Dziś nie mogę dodać żadnego zdjęcia do postów, to chociaż napisze o super candy w sklepie Lemonade :)

Niestety banerek nie chce wejść ale znajdziecie candy po linku który jest powyżej :) Zapisy są do 30 czerwca :)

pozdrawiam słonecznie

Noami

poniedziałek, 20 czerwca 2011

ramki dla chłopców

Witajcie! Jak tam po weekendzie?? Mam nadzieje że wypoczeliście :) Obiecałam Wam kolejna porcje rameczek, tak wiec oto one :















Bardzo przyjemnie się pracował w tych kolorkach :) i mam manie guzikową !!! wszędzie bym dodawała małe kolorowe guziczki.

pozdrawiam kolorowo

Noami

niedziela, 19 czerwca 2011

ramki dla przedszkolaków

Witam niedzielnie :)
Jest to taki dzień który chętnie bym spędziła w łóżeczku nic nie robiąc, ale chyba nie potrafie tak;) trochę popracować też muszę;) dlatego nie mam tyle czasu by po blogach poskakać za czym bardzo tęsknie! Mam nadzieję że kiedyś to nadrobię :) Wam moi drodzy bardzo ale to bardzo dziękuje za każde odwiedzinki i każde miłe słowo!!!! Duża buźka za to :*

Na dziś zaplanowałam pokazanie kilkunastu rameczek jakie wykonałam dla dzieci z przedszkola. Przedszkolaki te kończyły już przygodę przedszkolną i żegnały się z opiekunami, wiec pomysł na rameczkę ze zdjęciem grupy to wspaniała pamiątka. Zrobiłam ich 26, dziś pokaże ramki dla dziewczynek które są różowiutkie ale każda inna, dla Pań są czerwone , a jutro będzie sesja dla chłopców :) Ramki mają z tyłu papierowy stojaczek.
Miłego oglądania :*














Dziękuje za dotrwanie do końca :)
pozdrawiam słonecznie

Noami

sobota, 18 czerwca 2011

Na panieński wieczór

Jak fajnie zorganizować wieczór panieński ??? Pomysłów na pewno jest wiele. Co podarować, prócz bielizny i gadżetów? Często robimy karteczkę lub kupujemy sklepową gdzie wpisują się uczestniczki wieczoru, ja tym razem wymyśliłam zapiśnik w którym się można wpisać lub dodać foteczki z imprezy :)


















to by było na tyle na dziś :)
dzięki wielkie za komentarze , przepraszam że nie mogę się odwdzięczyc tym samym u każdego ale dobę mam za krótka :( mam nadzije że mi to wybaczycie :)

pozdrawiam serdecznie

Noami